Kako bismo nagradili dječji zbor „Marijina dječica“ i ministrante naše župe za trud koji ulažu u svoju župu, odveli smo ih na izlet u Našice 21. lipnja ove godine. Putovanje autobusom započelo je molitvom i pjesmom. Posjetili smo zoološki vrt Bizik u Markovcu Našičkom koji ima više od 90 životinjskih vrsta i to iz Europe, Afrike, Amerike i Australije. Vlasnici zoološkog vrta s veseljem su nas primili i dočarali mnoge životinjske vrste. Osobitu oduševljenost djeca su pokazala prema zmijama koje su mogli držati u rukama te prema ponijima koje su jahali. Uz mnoga pitanja i zagonetke koje im je uputio vlasnik, bila je i nagrada. Jedna od zborašica osvojila je zamorca. Nakon uzbudljivog posjeta zoološkom vrtu uputili smo se prema Našicama gdje smo ručali u restoranu hotela Park Panolija i rashladili se sladoledom. Pored restorana i poznatog dvorca Pejačević nalazi se dječje igralište raznolikog sadržaja gdje su se djeca igrala, družila i veselila. U raspjevanoj atmosferi sretno smo se vratili kući puni pozitivnih dojmova.

[foldergallery folder=”images/izlet_nasice_klinci_2016″ title=”klikni na sliku za galeriju” columns=1 width=150 height=225 border=2 padding=2 margin=10 thumbnails=single]

Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin