NAJAVE IZ ŽUPE

• Blagdan Rođenja Blažene Marije Djevice, Mala Gospa, proslavljen je i u varaždinskoj župi Uznesenja Blažene Djevice Marije u Biškupcu.
• Sv. ispovijed za krizmanike, njihove roditelje i kumove bit će u petak, 10. svibnja, u 16 sati.
• Uz svete mise, u 8:00 i 10:00 koje je predvodio mr.sc Damir Bobovec, župnik u Biškupcu, kanonik kustos Stolnog kaptola, predstojnik Biskupijske knjižnice, voditelj Matičnog ureda i Arhiva, središnje misno slavlje bilo je tijekom večernje svete mise u 18:00. Mirko Horvatić, ravnatelj BUZUK-a, kanonik pokorničar Stolnog kaptola te arhiđakon Podravskog arhiđakonata, koji je i predvodio večernje misno slavlje, između ostalog je podsjetio okupljene vjernike na Marijin značaj u vjerničkim životima, kao i Njezinu odvjetničku ulogu.
Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin